AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
23-09-2019 13:55:03

Başkan Filiz, Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısına katıldı.

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ; 20-21-22 Eylül tarihleri arasında Afyonkarahisar’da gerçekleştirilen AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısına katıldı.

 

Toplantı dönüşü yazılı bir açıklama yayımlayan Başkan Filiz toplantı ile ilgili olarak şu ifadelere yer verdi:

Belediyelerimiz arası tecrübe paylaşımı, belediyelerimizin merkezi hükümetten beklentileri, Genel Merkezin belediyelerimizden beklentilerinin istişare edildiği AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı Bölge Toplantısı Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Özhaseki beyin başkanlığında;  Afyonkarahisar ilimizde gerçekleştirildi. 5’incisini gerçekleştirdiğimiz AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantımıza; 2 Büyükşehir Belediyesi, 3 İl Belediyesi, 112 İlçe Belediyesi, 38 Belde Belediyesi olmak üzere toplamda 155 Belediye Başkanımız, 13 İl Başkanımız, 13 İl Yerel Yönetimler Başkanımız, 13 İl Bilgi İşlem Uzmanlarımız, 3 Büyükşehir Meclis Başkan Vekilimiz, 5 İl Genel Meclis Başkanımız ve 14 Bakan Yardımcımız katılım sağlamıştır.”

Başarılı belediye başkanlarının tecrübelerini paylaştığı bölge toplantısında liderlik, halkla ilişkiler, etkili iletişim, mevzuat, bütçe ve personel yönetimi alanında uzmanlarca eğitimler verildiğini kaydeden Başkan Filiz;  Akıllı Yerel Yönetimler Uygulaması Tanıtımı ile başlayan toplantımızın ilk günü  Yusuf Ziya Yılmaz, Tahir Akyürek ve Moderatör Refik Tuzcuoğlu’nun tecrübelerini paylaştıkları bir panelle sona ermiştir.

Toplantımızın 2.gününde  Afyonkarahisar Belediye Başkanı Sayın Mehmet Zeybek’in Selamlama Konuşması, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Sayın Hüseyin Sezen ‘ın Hoş geldiniz Konuşması ve Genel Başkan Yardımcımız, Yerel Yönetimler Başkanımız Sayın Mehmet Özhaseki’nin Konuşmaları ile devam etmiştir. Öğleden sonraki Belediye Başkanları Eğitimi ile ilgili oturumda sırasıyla TBB Genel Sekreteri Doç. Dr. Birol EKİCİ’nin  sunduğu “ Temel Belediye Mevzuatı” konulu eğitim ve ardından ilgili Soru-cevap kısmı; Araştırmacı – Yazar, NLP Uzmanı Münir ARIKAN’ın “ Halkla ilişkiler, Siyasi İletişim ve İnsan İlişkilerinde başarı’’ konulu eğitimi , İhsan ATAÖV’ün ‘’ Kişisel Gelişim, Liderlik, Protokol Kuralları’’ eğitimi ile Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanımız Sayın Mehmet Özhaseki’nin Değerlendirme Toplantısı ile son bulmuştur. Toplantı’nın son günü ise Bakan Yardımcılarımızın da katılımıyla gerçekleştirilen İstişare ve Müzakereler ve akabindeki değerlendirme ile 3 gün süren Bölge toplantımız başarılı ve verimli bir şekilde sona ermiştir” dedi.

 

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.