Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
10-05-2020 10:31:50

İl Başkanımız Necip Filiz'in Anneler Günü mesajı

 


AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; Anneler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Anneliğin; Sevginin, şefkatin, merhametin ve muhabbetin sembolü olduğunu vurgulayan Başkan Filiz; mesajında ​​şu ifadelere yer verdi:

 

ANNELERİMİZ AİLENİN TEMEL DİREĞİ, GÜÇLÜ YARINLARIN KURUCULARIDIR

Sevgi ve şefkatle, fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde her zaman büyük bir sorumluluk üstlenmiş olan annelerimiz, aile ve toplum hayatının temel direğidir.

Annelik, sadece, bir çocuğu dünyaya getirmekten ibaret değildir. Anne, insanın duygularını, düşüncelerini, karakterini şekillendiren en önemli rol modeldir.

Bizi darı yapan, bizi birbirimize kenetleyen değerlerin yaşatılmasında, kültürümüzün ve geleneklerimizin devam ettirilmesinde herkese göre sorumluluktan daha çok şüphesiz annelere düşmektedir.

Annelerimiz geleceğin hazırlayıcısı ve güzide mimarlarıdır. Hayatlarımıza anlam katan, sevgi dolu yürekleriyle bizlere yol gösteren, bireylerin ülkelerine ve topluma fayda birer fert olarak yetişmelerinde yaşamsal bir kılavuzluk üstlenen annelerimiz; Geleceğin güçlü Türkiye'sine yön verecek olan nesillerin yetiştirilmesinde de büyük görev ve sorumluluklar düşmektedir.

 

ANNELERİMİZE VERİLECEK TR KIYMETLİ ARMAĞAN ONLARIN YÜZLERİNİ GÜLDÜREBİLMEKTİR

Toplumsal hayatın en önemli görevini üstlenmiş, genç nesillerin yetiştirerek geleceğe hazırlanmalarında bulunan önemli özelliklerin bulunduğu annelerimizin karşılıksız sevgi ve şefkat hisleriyle bizlere sunmaya çalıştıkları.

Bu bakımdan, bu anlamlı günde, annelerimizi mutlu etmek, annelerimizin yüreklerini sevgiyle doyurmak, ilginizi layık olmak hepimiz için aslı bir görev içindir. Annelerimizin her zaman yanında olmak, yüzlerini güldürmek, gurur duyacakları evlatlar olmak, hiç şüphe yoktur ki içerir verilebilecek en kıymetli armağandır.

Annelerimizin yaşamını seçtiğinizmak, sadece gereksinim duyduklarında değil, onun zaman yanlarında olmak, onları sevmek ve emeklerinin boşa gitmediğini gösterecek bir yaşam biçimini benimsemek hepimize düşen en büyük sorumluluktur.

"Dinimizde, 'Cennet annelerin ayağı altındadır' Hadisi Şerifi ile annelerimizin ne kadar yüksek bir mertebede olduğu bilincinden hareketle.

 

CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ ANNELERİN DAHA MUTLU, DAHA GÜLER YÜZLÜ OLDUĞU BİR TÜRKİYE'Yİ İNŞA ETMEK İÇİN

Annelerimize en iyi özellikler sunmak, gerekli her bakımdan geliştirmeler için gerekli ortamları hazırlamak, sosyal yaşamda daha etkin rol üstlenmek sağlamak, yetiştirecekleri.

İşte bu yüzden AK Parti olarak bütün imkanlarımızla annenin, ailenin ve toplumun daha da güç kazanması için çalışıyoruz. Kız çocuklarımızın eğitiminden, eşini kaybeden kadınlarımızın desteklenmesine ve şehit annelerimize kadar anneyi, aileyi ve toplumu koruyan sosyal politikalarımızı geliştirerek sürdüreceğiz.


Bu duygu ve düşüncelerle; Tüm insanlığın büyük bir sınavdan geçtiği Covid-19 virüsüne yakalanıyor tedavi görmekte olan Annelerimize rabbimden acil şifalar diliyorum. Evlatları bu virüsle mücadele eden Annelerimize sabır ve şifa niyaz ediyorum.

Yüreğinde evlat acısı taşıyan annelerin; evladını teröre kurban kendi acım olarak görüyor, hepsine sabır diliyorum.

Devletimizin bölünmez bütünlüğü için mücadele verirken, mertebelerin en karmaşıkği olan şehadet mertebesine ulaşan kahramanımızın anneleri için gerekli olan tüm annelerin ellerinden saygıyla öpüyor, sadece anne olan değil yüreği annelik hisleriyle dolu olan tüm kadınlarının Anneler Günü'nü kutluyorum. ”

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.