AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
22-04-2019 12:45:15

Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Sözümüzü Tuttuk”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, yerel seçimler öncesi ilçelerde verdikleri ambulans sözünü yerine getirdiklerini söyledi. Şahin Tin; “Başta Acıpayam ve Serinhisar olmak üzere yerel seçim öncesi hemşehrilerimize verdiğimiz tam donanımlı ambulans sözümüzü yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Her koşulda hizmet verebilir nitelikte olan ambulanslar Denizli’mize hayırlı uğurlu olsun” dedi.  AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, yerel seçimler öncesi ilçe ziyaretlerinde vatandaşlara verdikleri sözleri bir bir hayata geçirmeye başladıklarını söyledi. Milletvekili Şahin Tin, “Serinhisar ve Acıpayam başta olmak üzere özellikle bazı ilçelerimizde ihtiyaca binaen hemşehrilerimize tam donanımlı ambulans sözü vermiştik. Her alanda olduğu gibi sağlık alanında ve acil sağlık hizmetinin daha nitelikli halkımıza ulaşması anlamında verdiğimiz sözleri de yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

“HER GÜN DAHA İYİSİNİ SUNUYORUZ”

Milletvekili Şahin Tin; “Milletimizin daha kaliteli ve etkin bir sağlık hizmetine kavuşmasını son derece önemsiyoruz. Bu alanda gördüğümüz eksiklikleri tespit ediyor ve acil çözümler geliştiriyoruz. Tüm ilçelerimizde olduğu gibi Serinhisar, Tavas, Acıpayam, Baklan, Bozkurt ve Bekilli ve Merkezefendi ilçelerimizde gerek sağlık hizmetinin zamanında sunumu, gerekse ambulans hizmeti konusunda her hangi bir eksiklik ve aksaklık söz konusu değil. Ancak günümüz koşullarına göre daha donanımlı ve sıfır kilometre ambulanslarla bu ilçelerimizdeki ambulanslarımızı yeniliyoruz. Sağlık alanında ürettiğimiz güzel hizmetlerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz” dedi.

“SAĞLIKTA GÜCÜMÜZÜ ARTIRDIK”

Hemen her alanda olduğu gibi sağlık alanında da yatırım ve hizmetlerin artarak devam ettiğini belirten Milletvekili Şahin Tin; “Sağlık her şeyin başı. Bu sebeple sağlık alanına yapılacak olan yatırımların, diğer yatırımlardan daha da üstün ve önemli olduğunu değerlendiriyoruz. Halkımızın en zor zamanında yardımına koşan 112 çalışanlarımızın emeği yadsınamaz boyuttadır. Atatürk nasıl ‘Beni Türk hekimlerine emanet ediniz’ dediyse, bizler de hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın milletimize daha rahat ve güzel hizmetler sunabilmeleri adına çalışma koşullarını ve ekipman ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamanın gayretinde oluyoruz. Kısacası diğer alanlarda da olduğu gibi sağlık sektöründe de her açıdan gücümüze güç katıyoruz. Sağlık Bakanlığımız Denizli’mize her türlü desteği vermeye Sağlık il müdürlüğümüz ve bağlı sağlık birimlerimizde üzerine düşeni hakkıyla yapmaya devam ediyor. İlçe ziyaretlerimizde söz verdiğimiz tüm ambulanslar görev alanları olan yerlerde milletimizin emrinde kullanılmaya başlandı. Başta Serinhisar ve Acıpayam ilçemiz olmak üzere, bugün yeni ambulanslarına kavuşan Tavas, Baklan, Bozkurt ve Bekilli ilçelerimize ve Merkezefendi Servergazi istasyonumuza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah ambulanslarımız milletimizin şifaya ulaştığı güven kapısı olsun” dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.