AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
25-03-2019 17:09:31

BİRLİKTE DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

BİRLİKTE DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

 

AK Partili Şahin Tin, Başkan Subaşıoğluna bu sözlerle destek verdi:

BİRLİKTE DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Merkezefendi belediye başkan adayı Muhammet Subaşıoğluna destek vermek amacıyla mahallelerde vatandaşlarla buluşuyor, mahalle mitinglerine katılıyor. Şahin Tin; Merkezefendi tarihine damga vuracak güzel hizmetler yapan Muhammet Subaşıoğlu kardeşimiz 31 Mart sonrası daha da güzel nice hizmetleri ve eserleri yapmaya devam edecek. Biz yürekten inanıyoruz, milletimizin ferasetine de güveniyoruz. Merkezefendililerin desteği her zaman onun yanında. Bizler de Muhammet Başkanımızın yanından olmaya devam edecek, birlikte daha çok çalışacağız  dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin Merkezefendi Cumhur İttifakı Adayı Muhammet Subaşıoğlunun düzenlediği mahalle buluşmalarına katıldı. Burada vatandaşlara hitap eden Milletvekili Şahin Tin; Merkezefendi Belediyemizi sıfırdan kuran ve sayısız hizmetlerle birlikte mükemmel eserler inşa eden Muhammet Subaşıoğlu Başkanımıza biz inanıyoruz. Bugüne kadar başarılı hizmetler gerçekleştirdi. Önümüzdeki süreçte de yani 31 Mart sonrası da daha güzel yarınları inşa etmek için Merkezefendide durmadan dinlenmeden gece gündüz demeden çalışacağına gönülden inanıyorum. Öyle ki; Merkezefendili hemşehrilerimizin de Muhammet Subaşıoğlu Başkanımıza güveninin tam olduğunu görmek bizleri son derece memnun etmekte, hizmet aşkımızı tazelemektedir dedi.

TARTIŞMASIZ GÜZEL ESERLER YAPTI

Muhammet Subaşıoğlunun kısa bir sürede Merkezefendi Belediyesinin kuruluş çalışmalarını tamamladığını belirten Milletvekili Şahin Tin; Denizlimizin büyükşehir olmasıyla birlikte Merkezefendi Belediyemiz kuruldu. İlk belediye başkanı olarak seçilen Muhammet Subaşıoğlu kardeşimiz bu zorlu süreçte hem belediye hizmetlerini aksatmadı hem de Merkezefendililere eşi benzeri olmayan eserler kazandırdı. Türkiyeye örnek olacak projelere imza atarak Merkezefendinin adını sadece Denizliye değil, Türkiyeye duyurdu. Özellikle daha yeni hizmete alınan Merkez Kütüphanesinin o ihtişamlı ve muhteşem yapısı ile içeriğinin zenginliği tartışmasız güzelliğe sahiptir diye konuştu.

 

ALGI OYUNLARIYLA MİLLETİMİZİ KANDIRAMAZLAR

Hem Büyükşehir Belediyesinde Başkan Osman Zolanın, hem de Merkezefendi Belediyesinde Başkan Muhammet Subaşıoğlunun büyük hizmetlerinin ve eserlerinin algı oyunlarıyla yok sayılamayacağını vurgulayan Milletvekili Şahin Tin; Derdi millete hizmet etmek olmayanlar, bizim ne yaptığımızı ve ne yapmak istediğimizi anlayamazlar. Sadece kuru laflarla çamur siyaseti yaparak yapılan hizmetlerin algı oyunlarına kurban edilemeyeceğini ve yok sayılamayacağını milletimiz 31 Martta sandıkta gösterecektir. Mahalle gezilerimizde Belediye Başkanımız ve Cumhur İttifakı adayımız Muhammet Subaşıoğlu kardeşimize karşı vatandaşlarımızın göstermiş olduğu teveccüh bizleri mutlu ediyor. Birileri bırakalım konuşadursun, doğrudan uzak sözleri yazadursun ve ifade ededursun. Biz milletimize hizmet siyasetinden gönül belediyeciliğinden taviz vermeden çalışmaya devam edelim. Başkanımızın toplumda bazı kesimleri ötekileştirdiğini söyleyenler önce kendi ötekileştirici sözlerine ve davranışlarına baksınlar. Birçok hizmetler yapan ve hiç borcu olmayan bir belediye yönetimini bu denli yanlış anlatma çabaları beyhudedir, milletimiz bunlara pirim vermez. Bizler herkesi kucaklıyoruz, hiçbir kimseyi ötekileştirmiyoruz. Türküyle, Kürdüyle, Lazıyla, Çerkeziyle, Abazasıyla, Romanıyla bir bütün olduğumuzu ve kardeş olduğumuzu bir kez daha haykırıyoruz. Bu kardeşlik ruhu içerisinde Muhammet Subaşıoğlu Başkanımızın tevazu samimiyet ve gayretle milletimize ulaşmaya onların beklentilerine cevap olacak nitelikte hizmetleri bir bir yapmaya devam edeceğinden de hiç şüphem yok dedi.

 

HAYALLERİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRDÜ

Muhammet Subaşıoğlunun 5 yıl boyunca durmaksızın çalışarak Merkezefendiyi yeniden imar ettiğini belirten Milletvekili Şahin Tin; Merkezefendi tarihine damga vuracak güzel hizmetler yapan Muhammet Subaşıoğlu kardeşimiz 31 Mart sonrası daha nice güzel hizmetleri ve eserleri de kararlılıkla yapmaya devam edecek. Biz buna yürekten inanıyoruz. Şöyle geriye dönüp baktığımızda beş yıl gibi kısa bir sürede Ornaz Vadisinden Kültür Merkezine, nikâh salonlarına, toplantı salonlarından, modern pazar yerlerine, engelsiz yaşam merkezlerinden halı sahalara, Türkiyenin en büyük Offroad pistine ve spor salonları gibi nice güzel eserleri Merkezefendililerin hizmetine sundu dedi.

 

DUR DURAK BİLMEDEN ÇALIŞTI

Bu yapılanların elbette yeterli olmadığını dile getiren Milletvekili Şahin Tin;  Başkanımız ve Cumhur İttifakı adayımız Muhammet Subaşıoğlu daha müreffeh daha modern bir Merkezefendiyi imar etmek için 1 Nisanda yeniden milletimizin vereceği yetkiyle yollara düşecek, dur durak bilmeden çalışmalarını sürdürecektir. Yapılan bu eserlere ilave olarak 1 Nisandan sonra yapılacak olan eserler Merkezefendimizi Marka Kent yapacak ve herkesin gıpta ile baktığı bir ilçe olmasını sağlayacaktır. İşte bunları Cumhur İttifakı Merkezefendi Belediye Başkan Adayımız Muhammet Subaşıoğlu kardeşimiz ile Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Osman Zolan kardeşimiz başarıyla yapacak. Bizler milletimizin ferasetine güveniyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi 31 Martta da milletimizin desteğinin Cumhur İttifakından yana olacağına, Muhammet Subaşıoğlu ve Osman Zolan kardeşimize oylarını vereceklerine yürekten inanıyorum. Gittiğimiz mahalle ziyaretlerinde ve vatandaşlarımızla buluşmalarımızda gördüğümüz o ki, Merkezefendililerin desteği her zaman Muhammet Başkanımızın yanında. İnşallah bizler de başkanımızın yanında olmaya devam edecek ve Merkezefendinin geleceği için birlikte daha çok çalışacağız dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.